SOYKAN NAKLİYAT

soykan Nakliyat, tüm taşımacılık kategorilerinde ve şehir içinde – şehirler arasında siz sayın müşterilerine garantili hizmet sunmaktadır. Firmamız, zengin araç filosu, deneyim sahibi uzman personeli ile nakliyat ve taşımacılık alanlarında güvenilir hizmet vermektedir. Müşteri odaklı olmayı markasının esası haline koyan Soykan Nakliyat en kaliteli hizmeti en ekonomik şartlarda vermektedir. Bütün yurt sathına yayılan hizmetimizin belirgin karakteri müşterilerimizin taşınma sonrasındaki mutluluklarıdır. Buradan doğan firma bilinirliğimizi bundan sonra da koruma ve sürdürme düşüncesiyle işimizi yapıyoruz.

Nakliyat-taşımacılık dendiği an insanlarda uyanan gerginlik ve korkuyu yok etme ve aksine sonsuz bir güven ve huzur tesis etme amacındaki soykan Nakliyat öncelikle taşınacak eşyalarınızı ekspertizleri marifetiyle tespit etmektedir. Hazırlanan ilgili rapor aynı zamanda taşınmada gerekli malzemelerin neler olacağını ve toplama ve ambalajlama işlemlerinin niteliğini de tespit etmiş olmak demektir. Bu aynı zamanda tarafınıza sunulacak olan maliyet tablosunun çıkışı da olacaktır. Bütün bunlar gerçekleştikten ve üzerinde karşılıklı mutabakat sağlandıktan sonra eşyaların toplanma ve taşımak üzere paketlenme ve ambalajlanma işlemleri başlatılır. Büyük itina ve dikkatle toplanan eşyalar araca yine aynı itina ve dikkatle yüklenir.

Yeni yerleşim noktasına ulaşan araçtan yine olanca hassasiyetle indirilip ilgili konuta çıkarılan eşyalar uzman personelimiz tarafından özenle istenilen biçimde yerleştirilir. Ve son kontrollerle eksiksiz ve hasarsız olarak taşınma işlemlerinin gerçekleştiği teyit edilerek süreç sona erdirilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir